Tydzień Bibliotek (8-15 maja 2022)
Tegoroczna XIX edycja Tygodnia Bibliotek odbywa się pod hasłem: "Świat w jednym miejscu". Autorką plakatu jest Agata Małecka.
W Tygodniu Bibliotek:
- zapraszamy na zajęcia sportowe "Bibliotekarz w formie"
- organizujemy lekcje biblioteczne o bibliotece i książce
- ogłosimy wyniki konkursu "Polecam książkę z biblioteki pedagogicznej"
Polecamy z naszych zbiorów:
czytelnicze rekomendacje
literatura dla nauczycieli
Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas materiałami:
Wybrane metody i narzędzia przydatne do promocji czytelnictwa





